نصب گرمکن و سرد کن صندلی در پروکارآپشن

در طی پیشرفت صنعت خودرو سازی در سالیان دراز خودرو سازان بر این تلاش بودند تا میزان آسایش و رفاه را برای سرنشینان افزایش دهند. این موضوع برای دهه ها و سالها تمام تمرکز خودروسازان را به خود معطوف کرده بود، زیر فرد با قیاس آپشن های خودرو،وسیله نقلیه خود را انتخاب می کند.

این پیشرفت تا به امروز ادامه داشت تا کار به جایی رسیده که شما در حین رانندگی نیز باید از خودروی خود لذت ببرید. اما چطور لذتی؟لذت گرمای یک صندلی در 1 متر برف زمستانی جاده، لذت از گرمای نشستن در کنار خانواده و لذت بردن از سفری در چله زمستان، لذت از گرمای هم صحبتی با دوستان و عزیزان در سفر زمستانی کوههای یخ زده . . . اما این ها مقدور نیستند جز با فناوری گرمکن صندلی برای سرنشینان.

متاسفانه با عقب ماندگی خودروهای تولید داخل و همچنین توقف واردات، شرکت پروکار آپشن(ProCarOption) اقدام به واردات و نصب انواع آپشن ها بر روی خودروها را نموده است.

هدف این شرکت بهرمندی مردم ایران زمین از آپشن های روز خودرو است. رفاه شما، این شرکت را وا داشت تا با استفاده از برقکاران و متخصصین خودرو با نهایت تجربه و دانش دست به نصب گرمکن و سردکن های صندلی بزنند تا شما بتوانید لذت رانندگی را تجربه نمایید.

گرمکن صندلی:

این امکان به شما اجازه میدهد در روزهای سرد زمستانی با فشردن تنها یک دکمه صندلی نرم و گرم را برای خود آماده کنید و از سرمای بیرون از خودرو لذت ببرید.

امروزه علم پزشکی ثابت کرده هرچه دمای بدن به دمای اتاق(25درجه) نزدیک باشد برای سلامتی نیز بهتر است، با نصب گرمکن های خودرو شما میتوانید علاوه بر لذت از نشستن در خودرو و رانندگی، از سلامتی خود در برابر عوارض گوارشی و سرمای سخت زمستان در فلز خودرو نیز در امان بمانید.

سیستم گرمکن، در صندلی خودروی شما کار گذاشته می شود و هیچگونه فضای اضافی از سرنشینان و فضای پای سرنشینان ردیف دوم و سوم گرفته نمی شود.

سرد کن:

این آپشن نیز تقریبا مشابه با گرم کن صندلی ولی در جهت مخالف آن عمل میکند. تابستان های سوزان و گرمای خورشید و تعریق دائم که باعث شکستن اتوی پیراهن و عرق مردگی روی لباس شود را با سرد کن صندلی درمان کرد. این سیستم با خنک کردن صندلی از تعریق نقاط در تماس با صندلی جلوگیری به عمل می آورد.

حتما برای شما هم پیش اومده که از دست گرمای تابستان کلافه شده و یا نشستن روی صندلی خودرو برایتان طاقت فرسا شود، با نصب سرد کن صندلی دیگر این مسائل اهمیتی پیدا نمیکند.

شرکت پرو کار آپشن با مهندسی دقیق و آشنا به سیستم برقی و مکانیکی خودروهای داخلی و خارجی توانایی نصب این سیستم را روی خودروی شما دارد. از سمت دیگر سیستم سرکن، در صندلی ها نصب می شود و هیچ گونه فضای اضافی را تصرف نمیکند.

نتیجه:

در پایان باید متذکر شد که سیستم سردکن و گرمکن خودرو فراتر از آسایش و راحتی سرنشینان خودروی شما، ایجاد ارزش افزوده هم میکند. در شرایطی که شما قصد فروش خودروی خود را داشته باشید، در شرایط برابر ارزش خودروی شما بیشتر خواهد بود و مشتری را راغب به خرید میکند.